KIKI I ROBI MANIA
Dobro došli na naš skromni forum.Molim vas da se registrujete,kako bi mogli učestvovati u radu istog.
KIKI I ROBI MANIA
Dobro došli na naš skromni forum.Molim vas da se registrujete,kako bi mogli učestvovati u radu istog.
KIKI I ROBI MANIA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Zabava - Druženje - Chat
 
PrijemPortalLatest imagesTražiRegistruj sePristupi
Zadnje teme
» Farm Frenzy 3
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptySub Okt 08 2011, 13:00 od Admin

» Epic rap battles of history:Darth Vader vs Adofl Hitler
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyNed Apr 24 2011, 16:26 od Kristian

» Epic rap battles of history:Justin Bieber vs Ludvig Van Beethoven
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyNed Apr 24 2011, 16:24 od Kristian

» Koketa Srdjan Jul #Hocu samo Tebe od Partije Mladih
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptySub Apr 09 2011, 19:42 od **deja**

» Milica Todorovic - 2011 - Pogresna
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptySub Apr 09 2011, 11:15 od Admin

» Sasa Kapor i Ana Kokic- Ako ljubav nestane
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyPet Apr 08 2011, 16:08 od Admin

» Djavo po zelji
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyNed Mar 06 2011, 18:49 od Rupert

» Marko Djurovski - Da li si prestala da volis me
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyPet Mar 04 2011, 23:49 od **deja**

» Juice - Kes Kolica @Majkcek.com
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyPet Mar 04 2011, 23:45 od **deja**

Anketa
Forum je:
Odličan
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap54%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 54% [ 7 ]
Vrlo dobar
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap0%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Dobar
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap8%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Loš
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap0%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Užasan
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap31%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 31% [ 4 ]
Još nemam određeno mišljenje
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcap8%Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap
 8% [ 1 ]
Ukupno Glasova : 13
Traži
 
 

Rezultati od :
 
Rechercher Napredna potraga
Naj bolji poslanici
Admin
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
Rupert
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
JeremayYya
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
Kristian
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
**deja**
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
cofla
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
Mc Kiki
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
wuja
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
Ckema
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_lcapEo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Wrap10Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno I_vote_rcap 
Forum

 

 Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
JeremayYya
Graphic Designer
Graphic Designer
JeremayYya


Broj poruka : 78
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 28
Lokacija : Sombor

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptySre Jan 12 2011, 14:47

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno


1.Zabranjena je svaka vrsta nacionalne mrznje
2.Bez vredjanja drugih korisnika
3.Bez spamovanja,ne pisite duple postove itd..
4.Zabranjene su svake vrste pretnji,ide direktan ban
5.Nepravite 2 ili vise profila
6.Nekoristite imena drugih korisnika ili admina
Nazad na vrh Ići dole
http://jeremaya.tk
Rupert
Moderator Global
Moderator Global
Rupert


Broj poruka : 110
Datum upisa : 24.10.2010
Lokacija : Goge

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Re: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyČet Jan 13 2011, 12:51

JeremayYya ::
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno


1.Zabranjena je svaka vrsta nacionalne mrznje
2.Bez vredjanja drugih korisnika
3.Bez spamovanja,ne pisite duple postove itd..
4.Zabranjene su svake vrste pretnji,ide direktan ban
5.Nepravite 2 ili vise profila
6.Nekoristite imena drugih korisnika ili admina

-Usvojićemo i ova pravila(kao što vidiš i ti si ih napisao vrlo ozbiljno).
-Pravila i moraju biti napisana ozbiljno
-Predloži, da li da dopustimo reklamiranje drugih foruma(kao šti si ti učinio) ili da to sankcionišemo?

pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
JeremayYya
Graphic Designer
Graphic Designer
JeremayYya


Broj poruka : 78
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 28
Lokacija : Sombor

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Re: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyČet Jan 13 2011, 13:19

Dopustite,bolje je da dopustite zato sto ako neko postavi svoj sajt sa necim vaznim,vi sankcionisete i sta da vidim
Nazad na vrh Ići dole
http://jeremaya.tk
Rupert
Moderator Global
Moderator Global
Rupert


Broj poruka : 110
Datum upisa : 24.10.2010
Lokacija : Goge

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Re: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyČet Jan 13 2011, 14:08

JeremayYya ::
Dopustite,bolje je da dopustite zato sto ako neko postavi svoj sajt sa necim vaznim,vi sankcionisete i sta da vidim

Dobra vest je: Dopuštamo(za sad)

-I odmah pitanje:da li je i kod tebe dopušteno reklamiranje drugih foruma?

-Šta je to važno(ko o tome odlučuje)da mora da se vidi link prema drugom sajtu ?
Nazad na vrh Ići dole
JeremayYya
Graphic Designer
Graphic Designer
JeremayYya


Broj poruka : 78
Datum upisa : 12.01.2011
Godina : 28
Lokacija : Sombor

Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Re: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno EmptyČet Jan 13 2011, 14:21

Kod mene je dopusteno,ali nema sta da se postavi za reklamiranje zato sto mozes samo da mi pomognes i dajes ideje,i stavljas muzike,eto to je to,ali ako neko bas reklamira i oduzima mi korisnike...e to je vec nesto drugo
Nazad na vrh Ići dole
http://jeremaya.tk
Sponsored content





Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty
PočaljiNaslov: Re: Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno   Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Eo ti jos malo pravila,mada mislim da nije potrebno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Šta mislim o ovom forumu ?
» Dado Polumenta - Od vina, nije od karmina - *2010* NOVO
» Pravila koja se nesme krsiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
KIKI I ROBI MANIA :: Uvodni deo :: Nove teme - predlozi-
Skoči na: